آموزش رویت آرکیتکچر- درس یکم

آموزش رویت آرکیتکچر- درس یکم

توضیحاتی در مورد این دوره

در این مجموعه آموزشی که آموزش رویت آرکیتکچر می باشد سعی شده است تمام نیازهای کاربردی و جامع یک معمار برای آشنایی با این نرم افزار که به صورت تخصصی مربوط به رشته معماری بوده و کلیه امور مربوط به انجام یک پروژه معماری را قادر به انجام می باشد را رفع نماییم.

در این مجموعه آموزشی کاربر به طور کامل با کلیه مفاهیم پایه و قواعد مهم نرم افزار آشنا می شود که همراه با انجام پروژه نحوه کار آن را هم مشاهده می کند.

در مورد پروژه انجام شده در مجموعه آموزشی لازم به توضیح است که این پروژه صرفاً برای آشنایی کاربران با محیط و روند انجام کار در نرم افزار رویت آرکیتکچر انتخاب شده است و ممکن است صورت واقعی نداشته باشد. دلیل این انتخاب هم محدود نشدن کاربران به یک پروژه آماده و استفاده از خلاقیت فردی در بالا بردن مهارت نرم افزاری می باشد.

در این مجموعه آموزشی سعی شده است که تمامی نکات لازم و اساسی در بالا بردن مهارت استفاده از نرم افزار رویت آرکیتکچر گفته شود تا کاربران بتوانند بخش زیادی از پروژه های معماری خود رابا استفاده از این نرم افزار انجام دهند.

و در آخر تاکید به این نکته که کار با نرم افزار کامپیوتری یک مهارت است و مهارت فقط و فقط با تمرین مستمر ارتقاء می یابد و تمام تلاش فرادرس در این مجموعه کمک به نشان دادن راه درست در بالا بردن مهارت شما در رویت آرکیتکچر می باشد.

 

آموزش رویت آرکیتکچر- درس یکم

فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • درس یکم:
    • معرفی اولیه نرم افزار و آشنایی با محیط برنامه
    • معرفی کامل نوار Ribbon و نوار Quick Access Toolbars
عنوان  آموزشآموزش رویت آرکیتکچر- درس یکم
کد آموزشA06
مدت زماندقیقه
نوع آموزشآموزش ویدئویی- فارسی
مدرسمهیار پیر باوقار
قیمت۰۰۰ تومان
لینک دانلودDownload آموزش رویت آرکیتکچر- درس یکم
پسوردwww.bavaghar.com

محل تبلیغات

درباره یمهیار پیر باوقار 109مقاله
معمار، علاقه مند به مباحث انرژی و معماری پایدار متخصص نرم افزار های شبیه سازی معماری ( تریدی مکس، رویت، ویری و...) مسلط به نرم افزار های شبیه سازی انرژی ( دیزاین بیلدر، اکوتکت و...)

2دیدگاه برای آموزش رویت آرکیتکچر- درس یکم

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*