Climate Consultant شبیه ساز انرژی

آموزش نرم افزار Climate Consultant

آموزش نرم افزار Climate Consultant

در مطلبی با عنوان معرفی نرم افزار Climate Consultant به معرفی نرم افزار Climate Consultant  پرداختیم. و گفتیم  اگر به دنبال چیزی جذاب تر از آمار خام سازمان های هواشناسی هستید و یا کپی از کتاب های اقلیم و معماری خسته شده اید، نرم افزار مشاور اقلیمی Climate consultant برای شما کارساز خواهد بود.

در این آموزش نحوه کار با  نرم افزار  Climate Consultant را به طور کامل یاد گرفته و سپس به تفسیر تک تک نمودار های خروجی از این نرم افزار می پردازیم.

به هر حال قبل از اقدام به طراحی ما نیاز داریم به آنالیز سایت مورد نظر از دید آیتم های اقلیمی (دما، رطوبت، باد، نو و….) بپردازیم! تا بتونیم استراژی های درستی برای طراحی انتخاب کنیم!

نرم افزار اقلیمی Climate consultant تمام آمار هواشناسی یک ایستگاه را به صورت ۱۷ نمودار گرافیکی نمایش می دهد و در انتها نمودار آسایش اقلیمی گیونی را ترسیم کرده و استراتژی های مورد نیاز برای هر ماه را  پیشنهاد می دهد.

در قسمت نمودار ۳ بعدی (D3 Charts) دمای سالانه جهت درک بهتر بر روی نموداری ۳ بعدی با زوایای مختلف تصویر شده است، با کشیدن موس بر روی تصویر می توانید نمودار را از زوایای مختلف مشاهده کنید. آخرین صفحه به گلباد اختصاص دارد، البته گلباد با سایر آمار اقلیمی دما و رطوبت نسبی تلفیق شده و تصویری کامل در یک نگاه از مشخصات اقلیمی برای بیننده فراهم می کند.  نرم افزار قابل تنظیم برای آمار ماهانه، روزانه و حتی ساعتی است. در قسمت انیمیشن این صفحه، گلباد برای فواصل زمانی داده شده، به صورت متوالی نمایش داده می‎شود. نمودار آسایش اقلیمی گیونی مفید ترین نمودار این نرم افزار است.

هنگام خرید فقط با سیستم یا لپتاپ وارد شوید.

عنوان  آموزش  آموزش نرم افزار Climate Consultant
کد آموزش A01
مدت زمان  ۲۱ دقیقه
نوع آموزش آموزش ویدئویی- فارسی
مدرس مهیار پیر باوقار
قیمت ۶۰۰۰ تومان
لینک دانلود
پسورد www.bavaghar.com

 

مهیار پیر باوقار
معمار، علاقه مند به مباحث انرژی و معماری پایدار متخصص نرم افزار های شبیه سازی معماری ( تریدی مکس، رویت، ویری و...) مسلط به نرم افزار های شبیه سازی انرژی ( دیزاین بیلدر، اکوتکت و...)
http://www.bavaghar.com

15 دیدگاه در “آموزش نرم افزار Climate Consultant”

  1. سلام وقتبخیر. با لپ تاپ وارد میشم ولی باز هم امکان خرید وجود ندارد. با کلیک بر روی خرید، صفحه جدید با همان اطلاعت صفحه موجود باز می شود.

  2. بازتاب: امین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *