تعریف لوکیشن شهر های مختلف در نرم افزار دیزاین بیلدر

دانلود نرم افزار Designbuilder5.2.0.131

تعریف لوکیشن شهر های مختلف ( اطلاعات اقلیمی) در نرم افزار دیزاین بیلدر

وقتی شما اقدام به شبیه سازی انرژی در نرم افزار دیزاین بیلدر میکنید، باید اطلاعات اقلیمی سایت و لوکیشن شهر مورد نظرتون رو در نرم افزار تعریف کنید. در کتابخانه جامع دیزاین بیلدر متاسفانه جز چند شهر تهران، اصفهان ، یزد و… شهر های دیگه ایران نیست! در چند مطلب قبل نحوه ساخت داده های اقیلیمی  شهر های مختلف رو با عنوان  آموزش نرم افزار Meteonorm

به شما آموزش دادیم. در این مطلب نحوه استفاده از داده های اقلیمی تهیه شده در نرم افزار Meteonorm  را در دیزاین بیلدر یاد میگیرید و به تعریف لوکیشن شهر های مختلف در نرم افزار دیزاین بیلدر میپردازیم.

 

در طراحی یک پروژه گرداوری اطلاعات لازم در رابطه با اقلیم از اقدامات اولیه جهت دستیابی به یک طرح مناسب می باشد. در آموزش تعریف لوکیشن شهر های مختلف ( اطلاعات اقلیمی) در نرم افزار دیزاین بیلدر  یک کتابخانه جامع جهت بهره مندی از اطلاعات اقلیمی کامل هر منطقه اعم از تابش آفتاب و ساعات آفتابی، جریان باد، دما، بارش و رطوبت نسبی و بسیاری دیگر وجود دارد که اطلاعات بیان شده  از ایستگاه های هواشناسی آن منطقه گردآوری شده است. در این بخش از مجموعه های آموزشی دیزاین بیلدر نحوه استفاده از اطلاعات اقلیمی در نرم افزار دیزایین بیلدر به طور کامل بیان می شود به علاوه امکان درج اطلاعات جدید اقلیمی از سایر مناطقی که ممکن است اطلاعات جامع آن منطقه در نرم افزار دیزایین بیلدر موجود نباشد نیز توضیح داده می شود.

 

 

تعریف لوکیشن شهر های مختلف در نرم افزار دیزاین بیلدر

نرم افزار دیزایین بیلدر توانایی ارائه انواع تخصص های ساختمانی با یک بانک اطلاعاتی وسیع و گسترده در عرصه عملکرد انرژی ساختمانی دارد و این مهم مدیون سال ها تجربه و همکاری تهیه کنندگان این نرم افزار با متخصصان و مهندسان امور ساختمانی و همکاری موثر در بسیاری از پروژه های ملی و دولتی در سطح وسیع می باشد.

 

 

نرم افزار دیزایین بیلدر به عنوان یک ابزار شبیه سازی به طور تخصصی و حرفه ای به بررسی، تحلیل و محاسبه میزان مصرف انرژی در ساختمان ها و بهینه سازی عملکرد آن ها به لحاظ مصرف انرژی با توجه به تمامی شرایط محیطی، فیزیکی و کالبدی، به روشی ساده و مطمئن می پردازد. وجه تمایز و برتری در نرم افزار دیزایین بیلدر آماده سازی و ایجاد اطلاعات مفید جهت طراحان و مجریان ساختمانی به منظور ارزیابی و تحلیل میزان مصرف انرژی، انتشار کربن، آسایش ساکنان، میزان دسترسی به نور روز و هم چنین تطابق وضعیت و شرایط ساختمان با قوانین ملی و استانداردهای جهانی در زمینه انرژی می باشد.

 

 

عنوان  آموزشتعریف لوکیشن شهر های مختلف در نرم افزار دیزاین بیلدر
کد آموزشA05
مدت زمان ۳۰دقیقه
نوع آموزشآموزش ویدئویی- فارسی
مدرسمهیار پیر باوقار
قیمت۰۰۰ تومان
لینک دانلودبه زودی
پسوردwww.bavaghar.com

محل تبلیغات

درباره یمهیار پیر باوقار 109مقاله
معمار، علاقه مند به مباحث انرژی و معماری پایدار متخصص نرم افزار های شبیه سازی معماری ( تریدی مکس، رویت، ویری و...) مسلط به نرم افزار های شبیه سازی انرژی ( دیزاین بیلدر، اکوتکت و...)

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*