خلق تایل های تکرار شونده ( Seamless Textures Generator )

0 67

سلام با معرفی پلاگینی در فتوشاپ برای خلق تایل های تکرار شونده ( Seamless Textures Generator ) با شما هستیم.

این پلاگین جالب برای خلق تایل های تکرار شونده، بافت ها و الگوها در برنامه فتوشاپ (Photoshop) می باشد.

این پلاگین ساده و زیبا با نام  خلق  تایل های تکرار شونده   Seamless Textures Generator بصورت رایگان می باشد و از لینک های زیر قابل دانلود و استفاده می باشد.

ویدئوی زیر نحوه استفاده از این پلاگین خلق تایل های تکرار شونده جذاب را به شما نشان می دهند. طرح ها و تصاویر نهایی قابل استفاده در نرم افزارهای سه بعدی و یا بازی سازی و یا موارد مشابه می باشند.

نحوه کلی کار برنامه به این صورت است که یک طرح مربعی ایجاد کرده و چند طرح از آن را در جهات مختلف و با استفاده از ماسک به نحوی در اطراف تصویر اصلی قرار می دهد که تکرار آن قابل مشاهده نباشد.

 

 

لینک های دانلود پلاگین  Seamless Textures Generator

 دانلود برای فتوشاپ CC  نسخه ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵

دانلود برای فتوشاپ CS6

دانلود برای فتوشاپ نسخه CS5

 

همچنین آموزش کاربرد فتوشاپ در معماری یا آموزش پست پروداکشن !  از اینجا دنیال کنید !
در این آموزش ویدئویی، نحوه استفاده از نرم افزار فتوشاپ و به کار گیری آن را در پرزانته طراحی های معماری با فتوشاپ، برای معماران و هر کسی که علاقه مند به این زمینه باشد، ارائه شده است.

از آنجایی که امروزه فتوشاپ یکی از نرم افزارهای ضروری برای طراحان و معماران می باشد،

در این مجموعه آموزشی، به توضیح و آموزش گام به گام تمامی مباحثی که یک معمار برای ارائه طرح های خود در فتوشاپ لازم دارد، پرداخته شده است و می توان گفت هر فردی که حتی آشنایی حداقل پایه ای از این نرم افزار ندارد با استفاده از این آموزش به آن تسلط کامل پیدا کند.

فتوشاپ از جمله نرم افزارهای کاربردی برای رشته معماری است.

معماران نیز برای بیان طرح های خود لازم است با ابزارهایی هم چون فتوشاپ ایده ها و طراحی های خود را ارائه نمایند.

از جمله کاربردهای مهم این نرم افزار برای معماران در مباحث شیت بندی و پست پروداکشن می باشد.

طبق دروس ارائه شده در چارت آموزشی رشته تحصیلی معماری، معماران چه در دوران تحصیل، چه در بازار کار لازم است طراحی های خود را با استفاده از نرم افزارهای مدل سازی به تصویر بکشند.

فتوشاپ در مبحث پست پروداکشن امکان نورپردازی و نسبت دادن جنس و مصالح مورد نظر طراح به طرح را ایجاد می کند. هم چنین جهت ارائه طرح در قالب شیت های طراحی، فتوشاپ این امکان را فراهم می کند که پس زمینه های دلخواه برای چیدمان های مختلف نقشه ها و عکس ها توسط کاربر ایجاد شوند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.