مدلسازی دیوار پارامتریک در رویت

0 503

مدلسازی دیوار پارامتریک در رویت

تو این آموزش قراره باهم یاد بگیریم چطور یه دیوار پارامتریک تو نرم افزار رویت مدلینگ کنیم.آموزش جامع نرم افزار رویت

در این مجموع به آموزش جامع نرم افزار رویت به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور می پردازیم. در آموزش شما به صورت کامل یاد میگیرم چطور یک پروژه رو از صفر تا صد داخل نرم افزار رویت ببندین و وارد بازار کار معماری بشین!

این آموزش به صورت مفهومی و با زبان ساده تهیه شده و فقط به جنبه آموزش دستور های رویت پرداخته نشده! بلکه با دیدن فیلم های آموزشی شما توانایی طراحی و مدلسازی هر نوع پروژه معماری را با نرم افزار رویت به دست خواهید آورد.

از اینجا میتونید آموزش نرم جامع رویت رو ببینید....


نرم افزار رویت

 اتودسک رویت نرم افزاری فوق العاده و بسیار مفید برای مهندسین عمران و معماری و به طور کلی افرادی است که به نحوی در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند، این نرم افزار دارای ابزارهای دقیقی برای طراحی و ساخت سازه های کارآمدتر می باشد. Autodesk Revit با پشتیبانی از جدیدترین متدهای ساخت و ساز و مدل سازی از طریق اطلاعات موجود درباره ساختمان (BIM) و همچنین اطلاعات مربوط به استقامت مصالح، ترکیب ساخت و ساز، روش های به روز معماری ساختمان و ارائه راه حل های نوین در زمینه بهینه سازی در استفاده از مواد درساخت، انرژی و ... به عنوان یک دستیار تخصصی مهندسین به شمار خواهد آمد. نرم افزار Autodesk Revit به عنوان یک ابزار قدرتمند در کنار مهندسان قرار می گیرد و در انجام امور محاسباتی مربوط به ساختمان نظیر برآورد مصالح و میزان مقاومت آن ها که یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های مربوط به ساخت و ساز است آن ها را یاری می نماید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.